Субота, 18.05.2024, 21:18

« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 19 20 »

З метою поглиблення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за неї, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах, тобто біології, з 27 лютого до 03 березня  в  школі проходив тиждень даної науки.

Переглядів: 346 | Додав: admin | Дата: 03.05.2017 | Коментарі (0)

15  лютого на базі школи відбувся районний семінар педагогів-організаторів.

Спочатку учасники семінару ознайомилися з планом роботи, потім заступник директора школи з НВР Демидюк Людмила Василівна провела оглядову екскурсію навчальним закладом. Педагог-організатор школи Віннік Лариса Григорівна виступила з повідомленням «Учнівське самоврядування як розвиток духовності, соціальної активності учнів»,  а Людмила Василівна ознайомила з системою виховної роботи в школі.

Переглядів: 385 | Додав: admin | Дата: 26.02.2017 | Коментарі (0)

З 6 до 10 лютого відбувся тиждень художньо-естетичних дисциплін, протягом якого учні краще пізнали твори образотворчого та музичного мистецтв. На святі «Я люблю музику» школярі мали змогу позмагатися в знанні музичних творів та показати свої танцювальні вміння.

Переглядів: 300 | Додав: admin | Дата: 11.02.2017 | Коментарі (0)

Під такою назвою відбулося свято 9 лютого, яке підготували учні 3 класу разом з класним керівником Гись Н.В. для учнів та батьків. Школярі ще раз висловили гарячу любов краю, де народились і живуть.

Ведучою заходу була Самчук Тетяна, учениця 7 класу. Учні читали вірші, співали пісні про Україну, своє село, школу. Сівак Діана розповідала про те, як виникло село й з’явилась його назва – Маньків. Пригадали школярі, як будувалась Маньківська ЗОШ IIIIступеня, яка нещодавно відсвяткувала 25-річний ювілей.

Усім присутнім подарували безліч позитивних емоцій пісні «У моєму краю», «Мамина сорочка» у виконанні дівчаток класу. Не залишили нікого байдужими вірші, прочитані Сіваком Юрієм, Теребейчик Анною, Поліщук Оленою, Колядюк Анною. На сам кінець прозвучала пісня «Щастя і добра» з побажаннями усім миру, злагоди, щастя й здоров’я.

Переглядів: 407 | Додав: admin | Дата: 09.02.2017 | Коментарі (0)

Традиційно в першу суботу лютого школа радо зустрічає найкращих гостей – своїх випускників. Цього року такий вечір підготували учні 11 класу разом з класним керівником Здибель О.А. Школярі розіграли сценки, заспівали пісні, взяли інтерв’ю в старших друзів, переглянули світлини.

Переглядів: 334 | Додав: admin | Дата: 06.02.2017 | Коментарі (0)

5 лютого відбувся конкурс юних читців, присвячений 146-ій річниці від дня народження Лесі Українки. Учні школи позмагалися в майстерності декламування віршів геніальної землячки. Переможцями стали Возняк Софія, учениця 6 класу, та Петрук Марія, учениця 11 класу. Журі відмітили майстерність виконання Роман Аліни, Філюти Юлії, Литвинюка Артема та Ревут Катерини, Самчук Тетяни.

Переглядів: 299 | Додав: admin | Дата: 05.02.2017 | Коментарі (0)

Веселі старти

У рамках місячника попередження шкідливих звичок, який триває в школі протягом лютого,  відбулися різноманітні спортивні змагання, серед яких особливо яскравими стали «Веселі старти» між учнями 3 та 4 класів.

Переглядів: 314 | Додав: admin | Дата: 26.01.2017 | Коментарі (0)

29 грудня в школі відбулися новорічні ранки та святкова дискотека. Учні підготували вистави та гумористичні сценки, танцювали хороводи, грали ігри та співали  пісні. Дід Мороз та Снігуронька вітали всіх з Новим роком.

Переглядів: 367 | Додав: admin | Дата: 03.01.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та їхніх наставників!

Переглядів: 328 | Додав: admin | Дата: 22.12.2016 | Коментарі (0)

Учні 6 та 7 класів підготували виставку власних робіт, які вони виготовляли на уроках трудового навчання впродовж  І семестру.

Переглядів: 336 | Додав: admin | Дата: 20.12.2016 | Коментарі (0)

«  Травень 2024  »