Неділя, 05.05.2024, 03:15

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 19 20 »

З 7 до 11 листопада проходив Тиждень безпеки дорожнього руху, протягом якого учні повторили правила безпечної поведінки на дорогах. Відбулися години спілкування «Безпека дорожнього руху – це життя», «Молоде покоління за безпеку руху», практичне заняття «Правила переходу проїзної частини дороги. Пішохідний перехід», гра-подорож «Дорожній рух», вікторини «Дорожня грамота», «В країні дорожніх знаків».

Переглядів: 262 | Додав: admin | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

11 листопада члени рад організаторів шкільного життя «Лідер» провели огляд-рейд  Класних куточків, з його результатами на загальношкільній лінійці познайомила учнів Роман Аліна, … Вона зазначила, що школярі по-різному оформили куточки, вказала позитивні моменти та недоліки.

Переглядів: 355 | Додав: admin | Дата: 14.11.2016 | Коментарі (0)

9 листопада учні школи написали диктант національної єдності, ознайомилися з матеріалами виставки до Дня української писемності й мови. Пізніше відвідали музей-садибу В.Липинського в Затурцях, де оглянули виставку «Історія українського війська: від княжих дружинників до Воїнів АТО». Школярі зустрілися з волинським письменником Іваном Корсаком, який розповів про власні твори та поділився творчими планами.

Переглядів: 310 | Додав: admin | Дата: 10.11.2016 | Коментарі (0)

4 листопада у школі було проведено творчу педагогічну вітальню для вчителів англійської мови Затурцівського освітнього округу на тему «Агата Крісті – королева детективу» з метою вдосконалення говоріння іноземною мовою.

Переглядів: 299 | Додав: admin | Дата: 06.11.2016 | Коментарі (0)

Третього листопада відбулося чергове засідання педагогічної ради, на якому розглядалися такі питання:

1.Про національно-патріотичне виховання учнів школи (Доповідь педагога-організатора Віннік Л. Г.).

2.Про наступність у роботі дошкільного закладу й школи. Про адаптацію учнів 1 класу до навчання в школі (Доповідь заступника директора школи з навчально-виховної роботи Демидюк Л. В.).

Переглядів: 331 | Додав: admin | Дата: 05.11.2016 | Коментарі (0)

3 листопада відбулося чергове засідання педагогічної ради нашого закладу.

Переглядів: 319 | Додав: admin | Дата: 04.11.2016 | Коментарі (0)

2 листопада відбулися районні педагогічні читання «І.Франко й сучасність», на яких виступила учитель української мови й літератури нашої школи Віннік Лариса Григорівна. Вона зробила огляд творів Івана Франка про школу, які є достовірним джерелом історії педагогіки.

Переглядів: 306 | Додав: admin | Дата: 03.11.2016 | Коментарі (0)

21 жовтня відбулися урочисті загальношкільні батьківські збори з нагоди чвертьрічного ювілею навчального закладу. На святковий концерт, підготовлений учнями та педагогами, прибули гості – батьки учнів школи, педагоги-пенсіонери, колишній директор школи Пирог А.Д. Усі пригадали, як відкривалася школа,  як відбувалося її становлення, скільком випускникам вручили атестати зрілості. Виступи гостей об’єднували щирі українські пісні. Насамкінець учні 6 класу спробували розказати про майбутнє школи та внесли в зал стилізований малюнок школи, виконаний учнями 1-4 класів. Пісня «Хай добро вам сіється», яка прозвучала останньою, – це щире побажання усім присутнім на наступні 25 років.

Переглядів: 326 | Додав: admin | Дата: 24.10.2016 | Коментарі (0)

22 жовтня учні школи взяли участь у ІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Добра підготовка стала запорукою вдалого виступу команди школи. Вітаємо Чмира Дмитра, учня 5 класу, за зайняте ІV місце, Демидюка Богдана, учня 6 класу, за ІІ місце, Самчук Тетяну, ученицю 7 класу, за ІІІ місце, Чмир Марію, ученицю 8 класу, за ІІ місце, Роман Аліну, ученицю 10 класу, за ІІ місце. Бажаємо ще значиміших  перемог  у майбутньому.

Переглядів: 341 | Додав: admin | Дата: 23.10.2016 | Коментарі (0)

12 жовтня учні 6 класу Демидюк Богдан та Цикалюк В’ячеслав представляли школу на районному етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», де інсценізували уривок з усмішки «Дикий кабан, або вепр», за що отримали подяку відділу освіти, молоді та спорту Локачинської РДА.

Переглядів: 375 | Додав: admin | Дата: 15.10.2016 | Коментарі (0)

«  Травень 2024  »