Субота, 18.05.2024, 20:27

Чи потрібна учневі шкільна форма?

« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 19 20 »

23 червня пролунала востаннє в стінах школи мелодія шкільного  вальсу для п’ятьох випускників – Гайдай Лілії, Засекіна Дмитра, Петрук Марії, Самчука Миколи, Трофимюка Тараса. Учні разом з педагогом-організатором Віннік Л.Г. підготували для них незабутнє сценічне свято. Зі словами вітання звернулися до них перша вчителька – Кравчук Л.М., класний керівник –     Здибель  О.А. Батьки Трофимюк Н.В. та Трофимюк О.О. поблагословили дітей хлібом.

У добру путь, дорогі наші одинадцятикласники. Нехай щастить вам на життєвих дорогах.

Переглядів: 386 | Додав: admin | Дата: 24.06.2017 | Коментарі (0)

Останній день перебування в таборі - День української кухні (The Day of Ukrainian Cuisine) був ще і днем закриття табірної зміни. Діти були учасниками вікторини, ігрових занять, із задоволенням ліпили вареники, а потім поласували ними.

Переглядів: 346 | Додав: admin | Дата: 02.06.2017 | Коментарі (0)

4 день перебування в таборі мав назву «День художника» (The Art Day) і був присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Було проведено ігрові заняття з дітьми, зображено живу картину «Зустріч королівської родини». Потім учні малювали на асфальті літо своєї мрії.

Переглядів: 361 | Додав: admin | Дата: 01.06.2017 | Коментарі (0)

31 травня проведено День здоров’я. Учні грали спортивні ігри, брали участь у спортивних естафетах. Оскільки сьогодні ще й День боротьби з курінням, то діти оформили постери, намалювали стіннівки.

Переглядів: 379 | Додав: admin | Дата: 01.06.2017 | Коментарі (0)

Другий день перебування в таборі розпочався ранковою зарядкою. Надзвичайно цікавим був туристичний квест. Діти побували у поштовому відділенні, місцевому магазині, фельдшерсько-акушерському пункті. Зустрілись із медичним працівником, яка провела практичне заняття з надання першої медичної допомоги при порізах. Завершилась цікава подорож пікніком.

Переглядів: 416 | Додав: admin | Дата: 30.05.2017 | Коментарі (0)

29 травня 2017 року вібулося відкриття літнього мовного табору «Friends». Діти виготовили стіннівки з назвою табору, намалювали символічне коло дружби, провели конкурси з кульками. День завершився святковою дискотекою.

Переглядів: 339 | Додав: admin | Дата: 29.05.2017 | Коментарі (0)

26 травня пролунав останній дзвінок для наших одинадцятикласників. На святковій лінійці з напутніми  словами виступили перед ними директор школи І.О.Кошицький, перша вчителька Гись Н.В., мама випускника Самчук Наталія, представник фонду І.Палиці «Тільки разом» Демидюк В.І., а також віршовані побажання висловили першокласники.

Переглядів: 389 | Додав: admin | Дата: 29.05.2017 | Коментарі (0)

19 травня відбулося відкриття музею історії села Маньків та розвитку освіти в ньому. У присутності батьків та учнів директор школи Кошицький І.О. та учень 1 класу Мороз Богдан, дідусь і бабуся якого колись працювали в школі, перерізали символічну стрічку й запросили гостей на відвідини.

Переглядів: 894 | Додав: admin | Дата: 19.05.2017 | Коментарі (0)

18 травня і учні, й учителі прийшли одягнені на навчання у вишивані сорочки: так вони відзначили День вишиванки. На одній із перерв школярі утворили символічне серце, тим самим засвідчивши свою любов до рідної культури, традицій, народу.

Переглядів: 401 | Додав: admin | Дата: 18.05.2017 | Коментарі (0)

24 квітня відбулося свято прощання з Букварем, яке підготувала учитель 1 класу Ігнатюк Світлана Володимирівна зі своїми учнями. Першокласники розповіли про букви українського алфавіту, показали свої вміння в читанні, розгадуванні загадок, складанні слів, заспівали пісні.

Переглядів: 363 | Додав: admin | Дата: 03.05.2017 | Коментарі (0)

«  Травень 2024  »