Субота, 27.04.2024, 02:35

« 1 2 3 4 ... 19 20 »

3 вересня пролунав перший дзвінок для 12 першокласників, які вишикувалися на святкову лінійку перед батьками, учителями, школярами на шкільному подвір’ї. Звучали слова вітань від директора школи Кошицького І.О., першої вчительки Гись Н.В., мами першокласника  Котюк Т.С., одинадцятикласників.  Після лінійки учні пішли на перший урок.

Переглядів: 312 | Додав: admin | Дата: 04.09.2018 | Коментарі (0)

22 червня прозвучав випускний вальс для шести одинадцятикласників. Вони покинули стіни рідної школи й вирушили в самостійну життєву дорогу. Це Вознюк Андрій, Голдун Роман, Роман Аліна, Савчук Ігор, Кундюк Сергій, Микулич Назар. Саме для них учні школи підготували цікаву сценку, ніжний танок та заспівали пісні, батьки ж благословили хлібом, а перші учителі та класний керівник Жишко П.Г. побажали успіхів у досягненні найзаповітніших мрій.

У добру путь, наші одинадцятикласники.

Переглядів: 358 | Додав: Ratybor | Дата: 01.07.2018 | Коментарі (0)

25 травня відлунав останній дзвінок для одинадцятикласників нашої школи: Вознюка Андрія, Роман Аліни, Голдуна Романа, Микулича Назара, Кундюка Сергія, Савчука Ігоря.

Традиційно на шкільному подвір’ї зібралися учні, учителі, батьки. З подарунками для школярів завітали депутат Волинської обласної ради     Скупюк М.Я. та голова районного осередку партії «Укроп» Демидюк В.І. Був проведений своєрідний підсумок навчального року: учні, які стали переможцями та призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних  олімпіад, та їхні педагог були нагороджені грамотами та дипломами.

Переглядів: 325 | Додав: Ratybor | Дата: 25.05.2018 | Коментарі (0)

Команда «Січ» у складі Сівака Андрія, Мороза Дмитра, Мороза Андрія, Цикалюка Святослава, Данилевського Михайла, Дуди Соломії, Теребейчик Анастасії, Владарчик Юлії, Самчук Тетяни, Кручкова Романа виборола ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Переглядів: 299 | Додав: admin | Дата: 19.05.2018 | Коментарі (0)

17 травня учні школи долучилися до святкування Дня вишиванки, прийшовши в школу у вишиваному одязі. Пізніше школярі утворили кола дружби на подвір’ї закладу.

Переглядів: 314 | Додав: Ratybor | Дата: 17.05.2018 | Коментарі (0)

Саме так звернулися учні початкових класів до своїх мам 12 травня напередодні Дня матері. Школярі привітали своїх найрідніших зі святом, заспівали пісні, зіграли дотепні сценки, станцювали.

Переглядів: 294 | Додав: Ratybor | Дата: 12.05.2018 | Коментарі (0)

8 травня відбулося свято прощання першокласників з першою книжкою – Букварем. Учні розповіли вірші та виконали завдання лихої злодійки – Циганки, виявивши вміння читати, розгадувати загадки, називати предмети на певну літеру.

Переглядів: 314 | Додав: Ratybor | Дата: 10.05.2018 | Коментарі (0)

8 травня у День пам’яті та примирення відбувся майстер-клас «Виготовляємо квітку маку», який провели педагог-організатор Віннік О.І. та вчитель трудового навчання Вознюк Л.В. У його ході учні мали змогу дізнатися, що символізує квітка маку, власноруч виготовити її й приколоти до свого одягу.

Переглядів: 304 | Додав: Ratybor | Дата: 08.05.2018 | Коментарі (0)

26 квітня відбувся звіт учнівської творчості та звіт дирекції школи перед громадськістю.

Переглядів: 740 | Додав: Ratybor | Дата: 28.04.2018 | Коментарі (0)

19 квітня відбулися тренування з цивільної оборони, а також різноманітні заходи щодо збереження життя й здоров’я учнів в умовах надзвичайних ситуацій.

Переглядів: 298 | Додав: Ratybor | Дата: 20.04.2018 | Коментарі (0)

«  Квітень 2024  »