Субота, 04.05.2024, 21:18

Головна » 2015 » Жовтень » 5 » Вшановуємо великого педагога
Вшановуємо великого педагога

Традиційно в кінці вересня – на початку жовтня в ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Маньків проводиться методична декада, присвячена визначному педагогові Василю Сухомлинського. Цей навчальний рік не став винятком, адже проведення такого заходу – це можливість краще пізнати життєвий шлях педагога та письменника, удосконалити методику викладання предмета, поглибити знання з педагогіки та психології.

У рамках методичної декади в школі відбулися наступні заходи. Для молодих спеціалістів Марценюк Н.В., Гаврилюк Ю.С., Недбало О.М. було проведено практичне заняття «Як стати майстром своєї справи», пізніше педагоги-наставники підготували для колег відкриті уроки. Учні 1-4 класів прочитали твори видатного педагога та проілюстрували їх. Класні керівники провели години спілкування «Людина, яка віддала серце людям». Учні 5-го та 6-го класів підготували літературний ранок «В.Сухомлинський – видатний письменник і педагог». Для педагогів школи Дацюк Л.І підготувала й провела віртуальну екскурсію Павлиською школою та музеєм В.Сухомлинського. У бібліотеці протягом декади можна було переглянути матеріали виставки «В.Сухомлинський – педагог на всі часи».

Лейтмотивом методичної декади стали слова Василя Сухомлинського: «Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти любиш. Немає такої професії, в якій людина не змогла б дістатися вершини майстерності».

Переглядів: 356 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »