Неділя, 05.05.2024, 05:17

Головна » 2016 » Березень » 19 » Тиждень фізики
Тиждень фізики

З 14 до 18 березня проходив Тиждень фізики. До цього заходу заздалегідь готувалися і вчитель фізики Трофимюк Н.В., й учні 5-11 класів. Розпочався Тиждень урочистим оголошенням на загальношкільній лінійці, де учні 11 класу Іванна Дмитрук та Ілона Войтюк ознайомили всіх із планом його проведення. Відразу в кабінеті фізики було відкрито банк «Розумник», у якому в пункті обміну валют учні мали змогу обміняти отримані за участь у конкурсах гроші-«розумники» на оцінку з предмету або приз.

Протягом Тижня школярі розгадували кросворди, готували тематичні малюнки. У вівторок відвідали фізичне кафе «Фізика і гроші», де дізналися, які вчені-фізики зображені на грошових купюрах різних країн, пригадали відомості про них.

Учні 5-6 класів у середу переглянули мультфільм «Цікава фізика» про пригоди двох друзів, а учні 7-11 класів здійснили віртуальну подорож планетами Сонячної системи.

На науково-практичну конференцію, присвячену О.І. Казимирчак-Полонській, відомому астроному з Волині, були запрошені учні 7-11 класів. Вони з захопленням переглянули відеосюжет про трагічну долю вченої зі світовим імʼям та почули змістовні розповіді старшокласників про неї.

У п’ятницю учні змагалися в інтелектуальному шоу «Двобій інтелектів», де команда дівчат «Леді» грала проти команди хлопців «Джентельмени». Перемогу виборола команда «Леді».

У кінці Тижня найактивніші учні були нагороджені грамотами і призами. І в учасників, і в глядачів залишилися приємні спогади про тиждень, що минув.

Переглядів: 416 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »