Субота, 04.05.2024, 17:16

Чи потрібна учневі шкільна форма?

Головна » 2015 » Жовтень » 2 » День самоврядування в школі
День самоврядування в школі

Напередодні Дня працівників освіти у школі відбувся День самоврядування. Спочатку учні 11 класу привітали працівників школи, висловили їм слова подяки за важку щоденну працю, побажали здоров’я, сили, терпіння, наснаги, учні молодших класів заспівали пісню. Потім учителям вручили грамоти за номінаціями «Золоте серце», «Срібний місяць», «Перша зоря», «Геометрична професія», «Золота енциклопедія», «Трудова слава», «Олімпійська слава», «Історична слава», «Безмежний простір душі»… На свято прибула Катя Осадча й поставила «провокаційні» запитання заступнику директора школи з НВР Демидюк Л.В., а потім школярі, надягаючи на голови вчителів «чарівний» капелюх, дізнавалися в гумористичній формі про думки педагогів школи.

Пізніше учні 10-11 класів провели уроки згідно розкладу, тим самим випробувавши свої сили на вчительській ниві. Зокрема урок трудового навчання у 1 класі провела Войтюк Ілона, основи здоров’я у 2 класі – Грицюк Ліліана, англійську мову в 3 класі – Дмитрук Іванна, образотворче мистецтво у 4 класі – Дядюк Ірина, народознавство у 5 класі – Самчук Микола, українську літературу в 6 класі – Гайдай Лілія, географію у 7 класі – Ревут Віталій, українську мову в 8 класі – Петрук Марія, фізику в 9 класі – Трофимюк Тарас, англійську мову в 5 класі – Дмитрук Іванна, фізкультуру в 6 класі – Сурмай Оксана, алгебру в 7 класі – Трофимюк Тарас, українську літературу у 8 класі – Дядюк Ірина, всесвітню історію в 9 класі – Гайдай Лілія.

Найбільше фізично потрудилися прибиральники – Кундюк Анатолій та Засєкін Дмитро.

День самоврядування в школі приніс безліч емоцій та задоволення й педагогам, й учням.

Переглядів: 396 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »