Четвер, 09.05.2024, 08:49

Головна » 2013 » Березень » 13 » 8 Березня
8 Березня

Мамине свято

Лишень раз спробувало весняне сонечко несміливо кинути промінець на шкільне подвір’я, як це відразу стало свідченням традиційної родинної зустрічі у стінах ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Маньків, присвяченої Жіночому дню . З усіх околиць села поспішали мами учнів початкових класів у школу 7 березня. Гостинно відчинилися перед ними двері навчального закладу. Готувалися до свята заздалегідь: співали, танцювали, розказували вірші,розігрували сценки, малювали портрети мам, вирізували та ліпили подарунки. Загалом,  усі були активними, навіть першачки.

Спочатку слово взяли учителі 1 та 2 класів – Лісецька В.П. та   Королюк О.І., вони щиро привітали присутніх зі святом Весни, Жінки, Любові та познайомили з програмою телепередач: «Мамо, моя мамо!», «На вернісажі», «Вітаємо», «Уклонімося бабусям», «Сміхопанорама», «Розважайко», «Щастя Вам». Протягом години актовий зал школи був сповнений щирого спілкування дорослих і дітей.

Пізніше усією шкільною родиною перемістилися у їдальню, де смакували варениками, пили солодкий чай з печивом, а наостанок заспівали пісню Г.Сковороди «Де злагода в сімействі, там мир і тишина…».

Присутні могли також оглянути виставку «Руками моєї мами», на якій були представлені серветки, картини, рушники, подушки, усілякі смаколики, виготовлені невтомними руками матусь.

Зі святковим настроєм та безліччю позитивних емоцій покидали стіни школи мами та бабусі.

Бортнік Яна,учениця 9 класу

ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Маньків,