Субота, 04.05.2024, 16:10

Чи потрібна учневі шкільна форма?

Головна » 2015 » Жовтень » 23 » Заняття батьківського всеобучу
Заняття батьківського всеобучу

22 жовтня відбулося заняття батьківського всеобучу, яке розпочалося виховним заходом. Батьки мали змогу прослухати романси у виконанні учнів, учителів, батьків, а також у аудіо- та відеозаписі.

Директор школи Кошицький Ігор Олексійович привітав батьків з новим навчальним роком, проаналізував роботу школи за 2014-2015 навчальний рік та ознайомив із завданнями на новий.

Голова піклувальної ради Королюк Оксана Іванівна відзвітувала, на що були використані благодійні внески батьків. Вона зазначила, що все те оновлення школи, яке змогли побачити батьки, відбувається тільки з їхньою допомогою.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Демидюк Л.В. наголосила, що виховання дітей – першорядне завдання батьків і вчителів. Акцентувала увагу батьків на необхідності приходу  учнів на навчання у шкільній формі, на наявності у школярів змінного взуття, на необхідності суворого контролю батьків щодо перебування дітей у вечірній час у розважальному закладі села. Ознайомила також з основними завданнями педагогічного всеобучу батьків у 2015-2016 н. р.

Людмила Василівна проаналізувала підсумки медичного огляду учнів. Вона зазначила, що в багатьох школярів лікарі констатували серйозні захворювання. У 33 учнів виявлено збільшення зобу, тому вона рекомендувала батькам обов’язково в їжу використовувати йодовану сіль та стежити за здоров’ям дітей – найбільшою цінністю. Є учні із захворюванням серцево-судинної системи (4 учнів, у тому числі з вродженими вадами серця), органів дихання (12 учнів, у тому числі аденоїди, бронхіальна астма, гіпертрофія піднебінних мигдаликів, викривлення носової перегородки), очей (6 учнів, у тому числі косоокість, міопія, астигматизм), сечостатевої системи (2 учні), з порушенням обміну речовин (4 учнів), вегето-судинною дистонією (2 учні).

Пізніше учитель фізкультури Віктор Іванович Альхімович розповів, які вимоги ставляться перед учнями підготовчої і спеціальної груп.

Переглядів: 346 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »