Четвер, 25.04.2024, 01:02

« 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 19 20 »

До Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій 27 жовтня у школі відбулась лінійка-реквієм. На ній старшокласники розповіли про страшні події 1933 року, штучно організований в Україні голодомор, непоправні втрати українського народу. Пізніше учні запалили символічну свічку пам’яті й закликали усіх приєднатися до Всеукраїнської акції у суботу о16 год.

Переглядів: 349 | Додав: admin | Дата: 28.10.2015 | Коментарі (0)

25 жовтня відбувся позаурочний захід «Хімічна мозаїка», який допомогла організувати учням учитель хімії Процан Ірина Віталіївна. Школярі дізналися про користь та шкоду різноманітних хімічних сполук – води, кухонної солі, соди. Старшокласники поділилися власними спостереженнями про важливість використання азотних добрив для вирощування рослин. Цікавою та повчальною виявилася інформація про шкідливість тютюну та його негативний вплив на організм людини, яка палить.

Переглядів: 453 | Додав: admin | Дата: 26.10.2015 | Коментарі (0)

З 19 до 23 жовтня у школі проходив Тиждень зарубіжної літератури. Протягом нього учні школи мали можливість узяти участь у наступних заходах: виставці малюнків до творів світової літератури «Читаємо, уявляємо, малюємо» (5-11 класи), віртуальній подорожі «Пам’ятники літературним героям» (5-8 класи), літературній вікторині-змаганнях «Ці незабутні казки», у гостях у країні Мультляндії, зустрічі з романсом «Гори, гори, моя зірко…» (8-11 класи), конкурсі буктлейлерів і презентацій ( 5-11 класи).

Переглядів: 327 | Додав: admin | Дата: 25.10.2015 | Коментарі (0)

22-23 жовтня у школі відбулася добродійна акція «Допоможи солдату». На пропозицію священик Кисилинського Свято-Михайлівського храму  отця Івана школярі приготували салат по-корейськи й передали його волонтерам.

Переглядів: 365 | Додав: admin | Дата: 24.10.2015 | Коментарі (0)

22 жовтня відбулося заняття батьківського всеобучу, яке розпочалося виховним заходом. Батьки мали змогу прослухати романси у виконанні учнів, учителів, батьків, а також у аудіо- та відеозаписі.

Директор школи Кошицький Ігор Олексійович привітав батьків з новим навчальним роком, проаналізував роботу школи за 2014-2015 навчальний рік та ознайомив із завданнями на новий.

Переглядів: 345 | Додав: admin | Дата: 23.10.2015 | Коментарі (0)

Зустріч з представниками Червоного хреста

5 жовтня відбулася зустріч учнів 9, 10 класів з представниками Червоного хреста, які навчали школярів надавати першу медичну допомогу у разі отримання травм.

Переглядів: 494 | Додав: admin | Дата: 05.10.2015 | Коментарі (0)

Вшановуємо великого педагога

Традиційно в кінці вересня – на початку жовтня в ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Маньків проводиться методична декада, присвячена визначному педагогові Василю Сухомлинського. Цей навчальний рік не став винятком, адже проведення такого заходу – це можливість краще пізнати життєвий шлях педагога та письменника, удосконалити методику викладання предмета, поглибити знання з педагогіки та психології.

Переглядів: 354 | Додав: admin | Дата: 05.10.2015 | Коментарі (0)

Взаємозв’язок поколінь

Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою й навіть неможливою. Але роки минають швидко, і в якусь мить людина починає розуміти, що й вона поповнить ряди бабусь та дідусів.

Переглядів: 402 | Додав: admin | Дата: 02.10.2015 | Коментарі (0)

День самоврядування в школі

Напередодні Дня працівників освіти у школі відбувся День самоврядування. Спочатку учні 11 класу привітали працівників школи, висловили їм слова подяки за важку щоденну працю, побажали здоров’я, сили, терпіння, наснаги, учні молодших класів заспівали пісню. Потім учителям вручили грамоти за номінаціями «Золоте серце», «Срібний місяць», «Перша зоря», «Геометрична професія», «Золота енциклопедія», «Трудова слава», «Олімпійська слава», «Історична слава», «Безмежний простір душі»… На свято прибула Катя Осадча й поставила «провокаційні» запитання заступнику директора школи з НВР Демидюк Л.В., а потім школярі, надягаючи на голови вчителів «чарівний» капелюх, дізнавалися в гумористичній формі про думки педагогів школи.

Переглядів: 394 | Додав: admin | Дата: 02.10.2015 | Коментарі (0)

Посвята в старшокласники

25 вересня у школі відбувся вечір-посвята дев’ятикласників у старшокласники. Традиційно випробовування підготували учні 10 класу. Дев’ятикласникам довелося представити себе, виявити інтелектуальні та фізичні здібності. З усіма завданнями вони справилися, за що отримали очікуване звання й емблеми. Вітаємо учнів 9 класу зі званням СТАРШОКЛАСНИКА школи!

Переглядів: 399 | Додав: admin | Дата: 25.09.2015 | Коментарі (0)

«  Квітень 2024  »